„Pauza”, która się nie nudzi


  Pozostałe aktualności


Kto po wyborze pojazdu, jego prawidłowej konfiguracji oraz przygotowaniu do drogi ma największy wpływ na bezawaryjną i ekonomiczną eksploatację? Naturalnie kierowca.

Renault Trucks już od 8 lat organizuje z myślą o kierowcach konkurs „Optifuel Challenge 2015”. Z początkowo małej, polskiej inicjatywy, konkurs urósł do rangi wydarzenia ogólnoświatowego, a zwycięzca może zagarnąć na rok eksploatacji ciągnik siodłowy Renault T460 Optifuel, to nagroda dla firmy, a dla siebie 8000 euro.

Jednak nie samą pracą Kierowca żyje. Czy to z powodu zmęczenia, czy też żeby pozostać w zgodnie z przepisami Kierowca musi czasem odpocząć. Nie budziło wątpliwości, że kabina Magnum dawała doskonałe warunki po temu. Kabina Premium, mimo że mniej przestronna też miała swoich zwolenników. I pomimo że „Uśmiech Paryża” (Renault Premium) i „Telewizor” (Renault Magnum) dalej wożą zadowolonych kierowców po drogach całej Europy, pora przyjrzeć się nowej ciężarówce z rodziny Renault Trucks, modelowi T.

I nie można tu mówić o „następcy”, pojazd jest całkowicie od nowa skonstruowany, przy zupełnie innych założeniach niż poprzednia gama.

Więcej szczegółów pod adresem: Informacje prasowe Renault Trucks

Dodano: 29 maj 2015